FORGOT YOUR DETAILS?

JEUGDIGE SPRING SPORT

ALLE KANSEN VOOR DE TOEKOMST

NATIONALE SPORT

IN EEN INTERNATIONAAL KADER

GROEIKANSEN VOOR DE JEUGD

45 JAAR DE JEUGD CENTRAAL

DE GOUDEN LAARS VIERT FEEST

PREV
NEXT

De Gouden Laars/La Botte d’Or werd voor het eerst georganiseerd in 1972 en in 2014 volledig vernieuwd. De Gouden Laars biedt leerrijke en aantrekkelijke jeugdwedstrijden jumping aan op mooie locaties met een aantrekkelijke prijzenpot.

Het Nationaal criterium dat de jeugd verbindt.

De Gouden Laars brengt, de jeugd samen. Daarbij stelt het enkele waarden voorop.

  • PEDAGOGISCH

    Via de Gouden Laars kan de jeugd zijn eerste kennis maken met top level wedstrijden.
  • SPORTIVITEIT

    De Gouden Laars is één grote familie waar sportiviteit voorop staat.
  • TOEWIJDING

    Gebeten door de sport gaat bovendien hand in hand met respect voor mens, dier en natuur.

Eindstand GL Trophy

klik op de rubriek voor de eindstand

1.  Verschooten  Zoë    Speedy 230
2.  Lisens  Luka    Movin'falcon 218
3.  Maex  Marie    Rianthe van Prinsenveld 200
4.  Delen  Floor    Mira 195
5.  Lisens  Luka    Moorlands Gaudi 190
1.  Nauta  Rik    Mr Rojo 240
2.  Gatellier  Lali    Guus 215
3.  Doultremont  Lena    Gremashof Ica 213
4.  Ostyn  Janne    Kastaar 206
5.  Borgions  Gitte    Ellen van het Voorbos 196
1.  Wouters  Seppe    Cara D.j. 234
2.  Nauta  Rik    Mr Rojo 216
3.  Nauta  Rik    Conrenzo 189
4.  Ostyn  Janne    Kastaar 180
5.  Mees  Frederik    Serendipity 176
1.  Wouters  Seppe    Cara D.j. 215
2.  Wouters  Seppe    Erica 206
3.  Frederick  Charlotte    Orchid's Colyne 191
4.  Roman  Luka    Orchid's Mila 186
5.  Nauta  Rik    Conrenzo 169
1.  Sercu  Aline    Opaline Optima 230
2.  Wouters  Seppe    Kristal Sparkle Van Begeveld 230
3.  Frederick  Charlotte    Orchid's Colyne 158
4.  Roman  Luka    Orchid's Mila 155
5.  Sercu  Aline    Nero Van De Bucxtale 143
1.  Van Den Branden  Elise    Luna Van't Ruytershof Z 212
2.  Van De Walle  Chloe    Famous One Van Schore 198
3.  Van Den Branden  Elise    Loreen Van 'T Ruytershof Z 198
4.  Lemmens  Daan    Genova van het Prinsenbos 171
5.  Van Hees  Lotje    Jericho st. hubertushoeve 154
1.  Rombouts  Nicolas    Fuptric Van Beek 224
2.  Bruyneel  Albert    Jalvaro II 201
3.  Van Den Branden  Elise    Brillianthina Van't Ruytershof 194
4.  Van Den Branden  Elise    Lieberthina Van 't Ruytershof 186
5.  Bruyneel  Albert    Kintus Fravanca 177
1.  Van Den Branden  Elise    Brillianthina Van't Ruytershof 183
2.  Guisson  Aurelia    Berlini From Second Life Z 164
3.  Rombouts  Nicolas    Fuptric Van Beek 160
4.  Bruyneel  Albert    Kintus Fravanca 158
5.  Van Den Branden  Elise    Lieberthina Van 't Ruytershof 138
1.  De Craene  Emma    Ferra Van Den Bisschop 214
2.  Godimus  Victoria    un prince derick 189
3.  Van Raemdonck  Marlies    Lotus Vd Kristinahoeve 189
4.  Goyvaerts  Jill    Gold Rose V/h Kapelhof 184
5.  Matala  Luna    Issica T 175
1.  De Craene  Ben    Comme D Api Vd Hacienda Z 200
2.  De Proft  Anouk    Eleonore Blue 198
3.  De Proft  Anouk    Q Bee vh Dielshof Z 196
4.  Guisson  Tristan    Chanel Z 184
5.  Decock  Lore    Heschung van 'T Ameldonk 180
1.  Decock  Lore    Heschung van T Ameldonk 190
2.  Reynders  Rune    Folie 172
3.  Guisson  Tristan    Corrychella van ter Hulst 160
4.  Rombouts  Jordi    Dijon de Toxandria 141
5.  Van Dyck  Dries    Eloma-M 131

 

1.  Van Ende  Lien    Curiosity 193
2.  Appeltans  Elke    Falve 187
3.  Van Ende  Lien    Cita P Z 168
4.  De Doncker  Anne    Hitoya  LCS 158
5.  Van Lent  Sven    Top Gun 132
1.  De Graaf  Femke    Joker Van De La Rosteehoeve 222
2.  Van Ende  Lien    Ethias van'T elzenhof 136
3.  De Doncker  Anne    Hitoya  LCS 113
4.  Vereecke  Andres    Igor Van De Wittemoere 74
5.  D'Havé  Lynn    Caelum Ter Wilgen 74

LAATSTE NIEUWS

VIEW ALL -

Elisa Strubbe

Soir des Quarts

Winnaar eindklassement 1.40m Young Riders 2017

Femke De Graaf

Joker Van De La Rosteehoeve

Winnaar eindklassement 1.30m Young Riders 2017

Lore Decock

Heschung van T Ameldonk

Winnaar eindklassement 1.40m Juniors 2017

Anouk De Proft

Eleonore Blue

Winnaar eindklassement 1.30m Juniors 2017

Paulien De Pauw

Daiquiri Droeshout

Winnaar eindklassement 1.20m Juniors 2017

Jerome Schmidt

Etoile

Winnaar eindklassement 1.30m Scholieren 2017

Jerome Schmidt

Etoile

Winnaar eindklassement 1.20m Scholieren 2017

Thibaut Willequet

Coeur a Prendre de la Pomme

Winnaar eindklassement 1.10m Scholieren 2017

Amber Frederick

Easter BB

Winnaar eindklassement 1.20m pony's 2017

Elise Van den Branden

Joly s Bryan

Winnaar eindklassement 1.10m pony's 2017

Seppe Wouters

Cara D.j.

Winnaar eindklassement 1.00m pony's 2017

Yne Saeys

Meerkes Bruno

Winnaar eindklassement 90cm pony's 2017

Rik Nauta

Mr Rojo

Winnaar eindklassement 80cm pony's 2017

TOP