FORGOT YOUR DETAILS?

JEUGDIGE SPRING SPORT

ALLE KANSEN VOOR DE TOEKOMST

NATIONALE SPORT

IN EEN INTERNATIONAAL KADER

GROEIKANSEN VOOR DE JEUGD

45 JAAR DE JEUGD CENTRAAL

DE GOUDEN LAARS VIERT FEEST

PREV
NEXT

De Gouden Laars/La Botte d’Or werd voor het eerst georganiseerd in 1972 en in 2014 volledig vernieuwd. De Gouden Laars biedt leerrijke en aantrekkelijke jeugdwedstrijden jumping aan op mooie locaties met een aantrekkelijke prijzenpot.

Het Nationaal criterium dat de jeugd verbindt.

De Gouden Laars brengt, de jeugd samen. Daarbij stelt het enkele waarden voorop.

  • PEDAGOGISCH

    Via de Gouden Laars kan de jeugd zijn eerste kennis maken met top level wedstrijden.
  • SPORTIVITEIT

    De Gouden Laars is één grote familie waar sportiviteit voorop staat.
  • TOEWIJDING

    Gebeten door de sport gaat bovendien hand in hand met respect voor mens, dier en natuur.

Tussenstand GL Trophy

klik op de rubriek voor de tussenstand

1.  Lisens  Luka    Movin'falcon 174
1.  Verschooten  Zoë    Speedy 174
3.  Delen  Floor    Mira 155
4.  Lisens  Luka    Moorlands Gaudi 148
4.  Maex  Marie    Rianthe van Prinsenveld 148
1.  Nauta  Rik    Mr Rojo 180
2.  Gatellier  Lali    Guus 169
3.  Ostyn  Janne    Kastaar 158
4.  Doultremont  Lena    Gremashof Ica 157
5.  Swenne  Laura    Fougazi 146
1.  Wouters  Seppe    Cara D.j. 178
2.  Nauta  Rik    Mr Rojo 176
3.  Vranken  Dries    Orchid's Nina 154
4.  Ostyn  Janne    Kastaar 152
5.  Wouters  Seppe    Parlino 144
1.  Wouters  Seppe    Cara D.j. 169
2.  Frederick  Charlotte    Orchid's Colyne 151
3.  Wouters  Seppe    Erica 146
3.  Roman  Luka    Orchid's Mila 146
5.  Van Den Branden  Elise    Orchid's Party Dress 128
1.  Wouters  Seppe    Kristal Sparkle Van Begeveld 174
2.  Sercu  Aline    Opaline Optima 170
3.  Sercu  Aline    Nero Van De Bucxtale 135
3.  Roman  Luka    Orchid's Mila 135
5.  Wouters  Seppe    Erica 128
1.  Vanhecke  Anjolie    Melodie Du Centaure 163
2.  Van Den Branden  Elise    Luna Van't Ruytershof Z 151
3.  Van De Walle  Chloe    Famous One Van Schore 142
4.  Van Den Branden  Elise    Loreen Van 'T Ruytershof Z 138
5.  Blavier  Raphael    Tyson Du Bouly 135
1.  Rombouts  Nicolas    Fuptric Van Beek 168
2.  Van Den Branden  Elise    Brillianthina Van't Ruytershof 150
3.  Bruyneel  Albert    Jalvaro II 140
4.  Bruyneel  Albert    Kintus Fravanca 137
5.  Van Den Branden  Elise    Lieberthina Van 't Ruytershof 129
1.  Rombouts  Nicolas    Fuptric Van Beek 134
2.  Van Den Branden  Elise    Brillianthina Van't Ruytershof 125
3.  Bruyneel  Albert    Kintus Fravanca 104
4.  Van Den Branden  Elise    Lieberthina Van 't Ruytershof 96
5.  Rombouts  Nicolas    Charming Boy 84
1.  De Craene  Emma    Ferra Van Den Bisschop 164
2.  Goyvaerts  Jill    Gold Rose V/h Kapelhof 148
3.  Godimus  Victoria    Vivaldi D 146
4.  Matala  Luna    Issica T 139
5.  Godimus  Victoria    Un Prince Derick 137
1.  Guisson  Tristan    Chanel Z 150
2.  De Proft  Anouk    Eleonore Blue 138
2.  De Craene  Ben    Comme D Api Vd Hacienda Z 138
4.  De Proft  Anouk    Q Bee vh Dielshof Z 135
5.  Corbisier  Lison    Anabelle de L'Enclos 133
1.  Decock  Lore    Heschung van T Ameldonk 134
2.  Rombouts  Jordi    Dijon de Toxandria 113
3.  Guisson  Tristan    Corrychella van ter Hulst 100
4.  De Proft  Anouk    Eleonore  Blue 94
5.  Reynders  Rune    Folie 92
1.  Appeltans  Elke    Falve 135
2.  Van Ende  Lien    Curiosity
129
3.  Van Ende  Lien    Cita P Z 114
4.  Pieters  Eliah    Karnivale Van 't Klavershof 90
5.  De Doncker  Anne    Hitoya  LCS 88
1.  De Graaf  Femke    Joker Van De La Rosteehoeve 172
2.  Van Ende  Lien    Ethias van'T elzenhof 88
3.  De Winter  Jeroen    Cleopatra Z 58
4.  Thomas  Gilles    Janice 53
5.  De Doncker  Anne    Hitoya  LCS 45

LAATSTE NIEUWS

VIEW ALL -

Elisa Strubbe

Soir des Quarts

Winnaar eindklassement 1.40m Young Riders 2017

Femke De Graaf

Joker Van De La Rosteehoeve

Winnaar eindklassement 1.30m Young Riders 2017

Lore Decock

Heschung van T Ameldonk

Winnaar eindklassement 1.40m Juniors 2017

Anouk De Proft

Eleonore Blue

Winnaar eindklassement 1.30m Juniors 2017

Paulien De Pauw

Daiquiri Droeshout

Winnaar eindklassement 1.20m Juniors 2017

Jerome Schmidt

Etoile

Winnaar eindklassement 1.30m Scholieren 2017

Jerome Schmidt

Etoile

Winnaar eindklassement 1.20m Scholieren 2017

Thibaut Willequet

Coeur a Prendre de la Pomme

Winnaar eindklassement 1.10m Scholieren 2017

Amber Frederick

Easter BB

Winnaar eindklassement 1.20m pony's 2017

Elise Van den Branden

Joly s Bryan

Winnaar eindklassement 1.10m pony's 2017

Seppe Wouters

Cara D.j.

Winnaar eindklassement 1.00m pony's 2017

Yne Saeys

Meerkes Bruno

Winnaar eindklassement 90cm pony's 2017

Rik Nauta

Mr Rojo

Winnaar eindklassement 80cm pony's 2017

TOP